Upozornění: V posledních dnech se šíří podvodné SMS zprávy pod jménem Recruitment Academy. Na zprávy nereagujte, jedná se o spam. Děkujeme za pochopení.

Umělá inteligence (AI) pro personalisty

Praktická AI masterclass umělé inteligence pro HR

Mise Josého Kadlece je od začátku měnit rigidní obory skrze moderní technologie a analytické postupy. Je proto jasné, že jako původně software inženýr nebude ignorovat takový milník jako nástroje umělé inteligence typu ChatGPT, Midjourney, Whisper a dalších 56 AI aplikací.

Kurzy robotizace v recruitmentu jsou našimi běžnými kurzy již roky a školí je právě HR technolog José. Tento kurz je ale o něčem jiném, i když automatizování různorodých HR úkolů pomocí AI v něm José také řeší.

Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí prakticky osahat současné možnosti umělé inteligence a jak ji využít v denní praxi personalisty. Rozhodně nečekejte teoretickou přednášku, ale megapraktický workshop, kde si vše vyzkoušíte.

José Kadlec podotýká: “Neuronové sítě jsem programoval již při mých studiích na FJFI ČVUT. V té době byly tyto metody izolované spíše v akademickém prostředí. Jsem rád, že jsem se dožil chvíle, kdy můžeme všichni naplno zažít, jak přesně tyto postupy mění masivně naše pracovní i osobní životy.”

Přihlásit se na kurz

Co se na kurzu naučíte

Přehled umělé inteligence v HR

  • Rodina generativních AI nástrojů - není to jen o ChatGPT
  • Aktuální přehled na poli umělé inteligence, protože zde se významné změny dějí doslova každý týden
  • AI vs. automatizace
  • Jak využívat AI ve standardních nástrojích jako Canva, PowerPoint nebo Excel
  • Základy tzv. prompt engineeringu
  • OpenAI ChatGPT vs. Google PaLM (Bard) vs. Anthropic Claude 2 vs. ostatní LLM (Large Language Model)
  • Přehled nejlepších pluginů pro ChatGPT
  • Jak nemít strach z AI a naopak využít AI ke svému každodennímu úspěchu

AI pro job description

  • Analýza popisu pracovní pozice
  • Jak si vytvořit simulátor náročného hiring manažera
  • Analýza intake meetingu s hiring manažerem
  • Jak si vytvořit popis pracovní pozice pomocí umělé inteligence
  • Naklonování stylu popisu pracovní pozice podle vaší nejlepší konkurence
  • Jak generovat prezentace přímo z ChatGPT

AI pro vytváření recruitment strategie

  • Vytvoření inbound i outbound náborové strategie
  • Jak připravit strategii podle nejlepších virálních recruitment kampaní z minulosti

AI v talent sourcingu

  • Využití ChatGPT a dalších nástrojů ve vyhledávání relevantních kandidátů
  • Jak na candidate screening a candidate matching s umělou inteligencí
  • Candidate data enrichment - jak pracovat s ChatGPT přímo v MS Excel a Google Sheets
  • Tvorba oslovení kandidáta pomocí umělé inteligence

AI v HR marketingu a employer brandingu

  • Vytváření pracovních inzerátů s umělou inteligencí
  • Jak vymýšlet tzv. marketingové “hooky” pro reelsy (TikTok, Instagram, Youtube Shorts) nebo PPC kampaně
  • Využití umělé inteligence v LinkedIn - tvorba osobních profilů a příspěvků
  • Jak vytvářet unifikované profesionální fotografie absolutně bez fotografa
  • Jak naklonovat a automatizovaně přetvořit nejúspěšnější LinkedIn příspěvky ve vašem oboru
  • Jak z umělé inteligence udělat ultimátního překladatele, proof-readera a jazykového stylistu

AI v pracovních pohovorech

  • Jak si generovat otázky k pohovoru s umělou inteligencí
  • Automatické poznámky z pohovoru pomocí AI nástrojů
  • Jak si pomocí AI vytvořit sofistikovaný vyhledávač
  • Automatické reporty o kandidátech pomocí umělé inteligence

AI v candidate experience

  • Jak na autopilota generovat zamítací e-maily, které budou kandidáti milovat
  • Jak generovat personifikované video zprávy, aniž byste je ručně natáčeli - naklonujeme si svůj hlas i obličej
  • Chatboti, kteří skutečně prošli tzv. Touringovým testem, takže je nerozeznáte od člověka

AI v dalších aspektech HR procesů jako legal, onboarding, L&D, DEI, aj. jsou v kontextu také součástí tohoto kurzu.

Pro koho je obsah určen

  • Personalistům, recruiterům, headhunterům, HR specialistům a generalistům
  • Konzultantům personálních agentur, executive search společností či externím HR pracovníkům
  • Hiring manažerům a dalším pracovníkům zainteresovaných v náboru zaměstnanců
  • Manažerům, ředitelům, členům boardu, majitelům společností, které zajímá oblast náboru zaměstnanců

Po absolvování budete umět

  • Zvýšíte svoji efektivitu pomocí AI nástrojů a budete mít více času na rodinu (a hospodu)
  • Využívat prakticky hlavní zástupce současného AI jako ChatGPT a Midjourney
  • Využívat několik desítek aplikací a pluginů, které fungují samostatně nebo se na ChatGPT, Midjourney, Stable Diffusion, DALL-E, aj. napojují
  • Pochopíte, jak generativní umělá inteligence funguje, takže budete umět lépe zadat, co si přejete a budete zároveň více spokojeni s výstupy
  • Aplikovat okamžité změny k progresivnímu využívání nejmodernějších technologií
  • Zajistíte si práci v HR i v dalších deseti letech

Kdo kurz povede

Chcete vědět, kdy vypíšeme další termíny?

Nechte nám vaši emailovou adresu a my se vám ozveme, jakmile nové termíny kurzů zveřejníme.

Ohlasy účastníků

Místa na kurzu se rychle zaplňují

Chcete proškolit celý tým?

Máte dotaz?

Zavolejte nám na +420 770 130 468 nebo +420 728 324 703.

Napište nám na info​@recruitmentacademy.cz

José Kadlec

José Kadlec

José Kadlec je spoluzakladatel společností GoodCall, Recruitment Academy a Datacruit ATS, které se staly součástí žebříčků Financial Times FT1000 a Deloitte TOP50. S backgroundem softwarového engineera začal jako nekonvenční headhunter a talent sourcing architect. Stal se prvním oficiálně certifikovaným LinkedIn recruiterem ve střední a východní Evropě.

Kromě Recruitment Academy globálně zastřešuje talent sourcing vzdělávání např. pro Social Talent a SourceCon Academy. José také moderuje přední recruitment podcast Nelidské zdroje.

José je autorem knihy People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment a nově také HR ROBO SAPIENS: Decoding Artificial Intelligence for Modern Recruitment a HR Marketing.